Główna Wydarzenia szkolne z poprzednich lat
Rok szkolny 2011/2012
Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012

 
"Supermatematyk" i "Z polską mową" podsumowane

19.06.2012 r. gościliśmy w sali Urzędu Miasta Krasnystaw, gdzie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów, których organizatorem był Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie.

Gospodarz i fundator nagród, burmistrz miasta pan Andrzej Jakubiec, wręczył laureatom i finalistom konkursów dyplomy i nagrody.

 

Więcej…
 
"Z uśmiechem lepiej"

 

Wiosną w klasie III B realizowany był program profilaktyczny „Z uśmiechem lepiej” autorstwa pani Małgorzaty Wróbel nauczycielki naszej szkoły. Dzieci uczyły się jak właściwie postępować wobec koleżanek i kolegów w trudnych sytuacjach w klasie, podczas zabawy, na przerwie czy na podwórku. Słowa: PROSZĘ , PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ…towarzyszyły im podczas każdych zajęć. Z uśmiechem na twarzy wspólnie bawiły się, rysowały, przedstawiały scenki i rywalizowały ze sobą na zawodach sportowych. Dzieci w nagrodę za aktywną pracę otrzymały zabawki , dyplomy i książeczki.

 

Więcej…
 
"Wędrowniczek" na finiszu

„Wędrowniczek” po raz ostatni na turystycznym szlaku…..

Więcej…
 
Laureat Regionalnego Konkursu Informatycznego "Myszka"

 

Laureat Regionalnego Konkursu Informatycznego „Myszka”

14 czerwca w sali Consulatus w Zamojskim Ratuszu odbyło się podsumowanie VIII edycji Regionalnego Konkursu  Informatycznego „Myszka” - dla uczniów szkół podstawowych i „Algorytm” – dla uczniów gimnazjów.

 

Tytuł laureata z największą liczbą punktów w tym konkursie zdobył uczeń naszej szkoły Michał Sadowski (kl. VI a). Do konkursu ucznia przygotowała p. Grażyna Mąka...

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 1 z 8